Tenxhere dhe tigane inox jongjitëse në fabrikë me shumicë HC-0041

Përshkrim i shkurtër:

Tenxherja e vendosur ka një pamje gri të çelur dhe është e përbërë nga inox tip 201. Tenxherja nxehet në mënyrë të barabartë dhe ka përçueshmëri të mirë të nxehtësisë.Kuzhina e përgatitur është jashtëzakonisht e shijshme.Xhami shërben si mbulesë e tenxhere, duke lejuar vizualizimin e gatimit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Veçoritë

1. Tenxherja e mbulesës adopton teknologjinë e lustrimit të pasqyrës, e cila pastrohet lehtë dhe nuk përmban papastërti.

2. Fundi i tenxheres është i përshtatshëm për soba të ndryshme dhe mund të gatuhet në mënyra të ndryshme.

3. Tenxherja inox përmban gjashtë pjesë, të cilat mund të përmbushin qëllime të ndryshme.

sabtn (4)

Parametrat e produktit

Emri: komplete enë gatimi prej çeliku inox

Materiali: 201 çelik inox

Artikulli nr.HC-0041

Stili: modern

MOQ: 6 grupe

Efekt lustrim: lustrim

Paketimi: 1 komplet/kuti me ngjyra, 6 komplete/karton

sabtn (3)
sabtn (2)

Përdorimi i produktit

Artikujt janë prej çeliku të pandryshkshëm për ushqim dhe mund të përdoren në mensa, restorante, orendi, etj. Tenxherja e mbuluar përdoret shpesh për të përgatitur supë, qumësht të nxehtë, petë dhe pjata të tjera.Ena e supës ka një dorezë të gjatë që kapet lehtë dhe komode.

sabtn (1)

Avantazhet e Kompanisë

Biznesi ynë ndodhet në "vendin e çelikut inox" në qytetin e Caitang në rrethin Chao'an.Biznesi ka gjithashtu staf të jashtëzakonshëm të tregtisë së jashtme, makineri të avancuara dhe aftësi të aftë personalizimi.Kompania ka gati dhjetë vjet përvojë prodhimi, jo vetëm një gamë të gjerë produktesh, por edhe cilësi të besueshme.Përveç kësaj, ne gjithashtu zhvillojmë produkte të reja në përputhje me skemën e produkteve të klientëve.

Avantazhi rajonal
Kompania jonë është e vendosur në 'vendin e çelikut inox', rrethi Chao'an, qyteti Caitang.Ky rajon ka një histori prej 30 vitesh në prodhimin dhe përpunimin e produkteve inox.Dhe në linjën e produkteve çelik inox, Caitang gëzon avantazhe të jashtëzakonshme.Të gjitha llojet e pjesëve prej çeliku inox, materiali i paketimit, lidhjet e përpunimit kanë mbështetje teknike profesionale.

sabtn (5)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme