Нов дизајн приспособен сет од мал сос за потопување од нерѓосувачки челик HC-008

Краток опис:

Садот за потопување има дизајн на решетка, кој може да биде една решетка, две решетки, три решетки и четири решетки и може да се прилагоди според потребите на клиентите.Садот за потопување има неправилна форма на лента, уникатна форма, прекрасна и нежна.Големината на садот за потопување е 8cm/10,5cm/20,5cm/26,5cm.


Детали за производот

Ознаки на производи

Карактеристики

1. Овој сад за потопување има дизајн со повеќе решетки, кој може да собере различни материјали за потопување истовремено.

2,304 нерѓосувачкиот челик е отпорен на корозија и отпорен на 'рѓа за да спречи кородирање на садот со материјал за потопување.

3. Оваа плоча има две бои златна и сребрена, и поддржува прилагодување.

VSBSB (11)

Параметри на производот

Име: корејско јадење од одделение за храна

Материјал: нерѓосувачки челик 304

Ставка бр.HC-008

Боја: сребрена/златна

MOQ: 600 ЕЕЗ

Тип на чинија: чинија

Големина: 8cm/15,5/20,5/26,5cm

VSBSB (13)
VSBSB (3)

Употреба на производот

Ова мало јадење е посебно јадење за потопување.Погоден е за западни ресторани за користење со други садови.Садот е направен од материјал за храна, лесен за чистење и безбеден за човечкото тело, погоден за секојдневна употреба во семејства.Садот е направен од задебелен материјал, со голема дебелина на телото, отпорност на абење и долг работен век.

VSBSB (12)
VSBSB (5)
VSBSB (1)
VSBSB (4)

Предности на компанијата

Нашиот објект се наоѓа во област со изобилство залихи за нерѓосувачки челик и просперитетен сектор од нерѓосувачки челик, кој има својствени географски придобивки.Нашиот сопствен капацитет ни овозможува да го намалиме средниот човек и да ги намалиме цените, што ги прави нашите производи попристапни.Нашата компанија има речиси десетгодишно искуство во производство на корејски производи, со висок квалитет и е длабоко сакана од пазарот.

SAVB (3)
SAVB (1)

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи